Březen v naší družince

I do naší družinky zavítalo jaro, děti poznávaly různé druhy jarních květin a nakonec si i vytvořily veselou květinovou zahrádku a modelovaly plastelínový obrázek. Zapojili jsme se do charitativní akce s názvem "KRABICE OD SRDCE" a připravili pro děti maličkosti, například pastelky, fixy, omalovánky, puzzle, bublifuky apod., které se poté rozdávaly v  Asistenčních centrech pro uprchlíky a všude tam, kde si děti potřebují ukrátit dlouhou chvíli.  Hezké počasí nás taky konečně nalákalo na pískoviště, jízdu na koloběžkách a prolézačky na naší školní zahradě.